dj na svatbu
Zabava na svatbu
Zabava na svatbu
dj na svatbu

Animátorka pro děti

Animátorka je profesionální bavička dětí, která se postará o to, aby se všechny nejmenší děti účastnící se Vaší svatby nenudily. Samozřejmě může být animátor i mladý muž, nebo pár muž a žena. Každopádně už s ženské přirozenosti bývají mladé dívky nejčastější variantou pro animátory, protože to s dětmi nejlépe umí. 

Díky zkušeným animátorům budou děti na Vaší svatbě mít o zábavu postaráno. Vy a Vaši hosté, pak budete moci slavit po celý průběh svatebního dne.

animator pro deti

 Doporučujeme svatební animátory, kteří se dětem po celý den věnují a zajistí jim zábavný program v podobě her, soutěží, kreslení na obličej a mnoho dalších aktivit. Někteří animátoři mají k dispozici i vlastní  pojízdné výtvarné dílničky, tudíž si děti mohou odvézt i vlastnoručně vyrobený předmět. Děti se budou královsky bavit, a jejich rodiče nemusí mít o své ratolesti sebemenší obavy.


Hledáte DJ NA SVATBU ?


Díky svatebním animátorům můžete zabavit všechny děti tak, aby si mohli užít zábavu jak oni, tak i jejich rodiče. Volba animátora se vyplatí v případě, že si chcete užít zábavu naplno Vy i Vaši přátelé. Nikdo z rodičů nemusí mít obavu o své děti, čímž se může zábava uvolnit na plné obrátky.

animator pro deti

Podívejte se na naše DJs ZDE

Podívejte se na svatební hry TOMBOLA nebo NOVOMANŽELSKÝ KVÍZ

Co třeba KOUZELNÍK


Hledáte DJ NA SVATBU ?


 

« »