dj na svatbu
Zabava na svatbu
Zabava na svatbu
dj na svatbu

Animátorka pro děti

Animátorka je profesionální bavička dětí, která se postará o to, aby se všechny nejmenší děti účastnící se Vaší svatby nenudily. Samozřejmě může být animátor i mladý muž, nebo pár muž a žena. Každopádně už s ženské přirozenosti bývají mladé dívky nejčastější variantou pro animátory, protože to s dětmi nejlépe umí. 

Díky zkušeným animátorům budou děti na Vaší svatbě mít o zábavu postaráno. Vy a Vaši hosté, pak budete moci slavit po celý průběh svatebního dne.

animator pro deti

 Doporučujeme svatební animátory, kteří se dětem po celý den věnují a zajistí jim zábavný program v podobě her, soutěží, kreslení na obličej a mnoho dalších aktivit. Někteří animátoři mají k dispozici i vlastní  pojízdné výtvarné dílničky, tudíž si děti mohou odvézt i vlastnoručně vyrobený předmět. Děti se budou královsky bavit, a jejich rodiče nemusí mít o své ratolesti sebemenší obavy.


Hledáte DJ NA SVATBU ?


Díky svatebním animátorům můžete zabavit všechny děti tak, aby si mohli užít zábavu jak oni, tak i jejich rodiče. Volba animátora se vyplatí v případě, že si chcete užít zábavu naplno Vy i Vaši přátelé. Nikdo z rodičů nemusí mít obavu o své děti, čímž se může zábava uvolnit na plné obrátky.

animator pro deti


POPTAT SLUŽBU


Lze také kombinovat s fotokoutkem, kouzelníkem nebo DJ.

Podívejte se na naše DJs ZDE

Podívejte se na svatební hry TOMBOLA nebo NOVOMANŽELSKÝ KVÍZ

Co třeba KOUZELNÍK

« »