dj na svatbu
Zabava na svatbu
Zabava na svatbu
dj na svatbu

Hudba na svatbu

Hudby na svatbě je více variant. Hlavní, kdo by neměl chybět na svatbě je DJ. Jedná se o levnou i dostačující alternativou. Kombinace je možná s kapelou nebo i jinými hudebníky, který jsou najímány jen přes obřad. Dají se kombinovat i různý kapely, které mohou navodit jak příjemnou hudbou před i během obřadu, tak i přes oběd. Níže se dozvíme o více variant, které lze na svatbě mít. 

DJ na svatbu 

Představme si hlavní výhody DJ na svatbu, který jistě dokáže celým dnem provézt k dokonalosti. Svatební DJ nepotřebuje pauzy, kapela si po dvacetiminutové produkce jde na deset minut odpočinout. Další výhodou je, kompaktnost techniky, kde nemusíte přesouvat techniku celé kapely, což může prodloužit interval pauzy, když se kombinuje produkce s interiérem a exteriérem. DJ na svatbu dokáže zahrát každou písničku, co si budete přát. Písničky na přání dokáže najít v online databázi na místě. Některý DJ využívají placený služby, kde nemusí mít vše u sebe na cd nebo počítači ale stačí být přihlášený přes svůj přehrávací program k internetu a mají k dispozici neomezené množství hudby. Další velkou výhodou je moderace svatebních her, to bez vtipného svědka nebo akčního kamaráda těžko budete realizovat. DJ je zároveň moderátorem jak svatby, tak i svatební her. Svatební DJ je i částečně i zvukařem a dokáže si i poradit s připojením, ozvučením celého areálu svatby. Pokud není rozpočet problém, tak doporučujeme DJ na svatbu kombinovat s kapelou nebo saxofonistou.


Profesionální DJ na svatbu naleznete ZDE 


Kapela na svatbu

Pokud máte místo, dostatek financí a srdce hudbeníka, tak je kapela to správnou volbou. Je to o něco dražší varianta ale přesto pro mnoho lidí kvalitnější. Zvuk živých nástrojů okouzlí více starší generaci, mladší má raději elektrickou hudbu ale rock je pro všechny . Nejlepší kombinace je, když na svatbě máte jak svatebního DJ, tak i kapelu. Častá kombinace je, že přes den hraje kapela a DJ začíná kolem 21 hod. Přes obřad můžete využít produkci v místě svatby. Tím je myšleno, že mají svoje repro a odpovědného člověka, co pustí pár písniček, co si budete přát. Přes oběd můžete také využít místní reprobedny, co jsou v místě, kde svatba koná samořemostí. Kapely mají pauzy po dvaceti minutách své produkce na zhruba deset minut. Ne vždy se to hodí, když jsou lidi na parketě, ukončit taneční eufórii. Kapela má výhodu zmiňovaný živých nástrojů, z kterých jde výborný zvuk, který lépe rozhýbe svatební hosty. Nevýhodou je místo, které kapela zabere. Bicí, kytary, sax, zpěvačka, … je mnohem víc, než jeden DJ, co si rozbalí jen svých pár švestek.

Saxofonista

Zvuk saxofonu miluje mnoho lidí a pokud si svatbu bez něj nedokážete představit, tak saxofonista na svatbě nesmí chybět. Saxofon je výborný okouzlující nástroj, který je využíván jak přes obřad, tak i přes celý den. Doporučuje se kombinace s jinou hudbou, kde dodává živí prvek do oblíbených songů vaší svatby. Výhoda saxofonu je, že je malý a přenosný. Saxofonista může procházet mezi svatebními hosty. Díky kompaktnosti, není potřeba pro saxofon tolik místa, vejde se takřka všude. V nabídce i jsou saxofonisti, co hrajou hudbu z přehrávacích zařízení a dodlňujou se saxofonistou, jinak řečeno DJ se saxofonem v jedné osobě. Známe jednoho, co to dokáže, a to je Vláďa

Housle 

Podmanivý zvuk houslí, není pro každého. Housle mají velmi výrazný zvuk ale také pro mnoha dokonalý. Nástup k obřadnímu místu při skladbě zahraný na housle nemá každý a tím se můžete odlišit, pokud housle máte rádi. Je to malý a nenáročný nástroj, s kterým lze hrát na více místech svatby s rychlím přesunem. Jak saxofonista může být DJ, tak i houslista. Známe  DJ, co svoji produkci doplňuje o zvuk houslí. Podívejte se na Petra M

Harfa 

Romantika, něha, velikost, jsou přednosti harfy. Harfu můžete nejčastěji vídat a slýchat přes obřad, kde se její zvuk hodí. Dlouhým strunám nevyhovuje studené počasí, tak pokud máte zimní svatbu, není to vhodný nástroj pro váš venkovní obřad. 


POPTAT SLUŽBU


Lze také kombinovat s fotokoutkem, kouzelníkem nebo DJ.

Podívejte se na naše DJs ZDE

Podívejte se na svatební hry TOMBOLA nebo NOVOMANŽELSKÝ KVÍZ

Co třeba KOUZELNÍK

« »