dj na svatbu
Zabava na svatbu
Zabava na svatbu
dj na svatbu

Kapela na svatbu

Kapela na svatbu

Kapela na svatbu je skvělé řešení pro vaši hostinu. V tomto blogu jsme řešili dilema, zda na svatbu zvolit svatebního DJ nebo kapelu. DJ muže být možná trochu praktičtější a levnější varianta, ale kouzlo živé kapely je stále nenahraditelné. DJ, at´je sebelepší, vám pustí pouze hudbu reprodukovanou. Zatímco bezprostřední kontakt s hudebníky je „zážitek k nezaplacení“.

Kapela na svatbu v akci

Kapela na svatbu v akci

Kapela na svatbu je prestižní událost, která dodá Vaší hostině punc jedinečnosti v očích Vašich hostů. Často svatebčané volí kapelu, ke které mají blízko. Většinou v ní hraje jako muzikant kamarád svatebčanů. Pokud je to osoba obecně známá všem hostům a repertoár kapely je dostatečně kvalitní, může to zábavě na svatbě neskutečně pomoci. Samozřejmě v opačném případě může být tato volba i kontraproduktivní.

Jakou kapelu zvolit na vaši svatbu?

Riziko, že volba kapely, ve které hraje kamarád úplně „nedopadne“ je značná. Je třeba si uvědomit spektrum svatebčanů na hostině. I když mezi hudebníky je nejvíce považovaná originální autorská tvorba, při výběru kapely na svatbu tomu může být naopak. Pokud vystoupí kapela s poněkud alternativní tvorbou, nemusí se líbit jejich produkce rodičům či prarodičům.

Živá hudba na svatbě

Živá hudba na svatbě

Oproti tomu špičkové kapely, zaměřené na svatby či firemní večírky, mají v repertoáru největší hity známé z hitparád. Snaží se držet aktuálních trendů, proto mají perfektně zvládnuté i relativně nové hity. Samozřejmostí jsou i brilantně zvládnuté nadčasové šlágry, které zaručeně roztančí jak mladší i starší ročníky. Proto sázka na zaručené hity, bývá jistotou dobré zábavy pro drtivou většinu vašich hostů. S trochou nadsázky, lze říct, že kapela kamaráda od ženicha, která zaujme 5 jeho hostů a zbytek se bude nudit je opravdu špatná volba.

Kapela na svatbu

Kapela na svatbu

Navíc u profesionálních kapel se můžete spolehnout i na kvalitní zvukovou i světelnou aparaturu. Prověřenou na mnoha akcích. S většinou kapel si můžete i dopředu domluvit skladbu playlistu, které si vyberete z jejich repertoáru. Abychom Vám výběr usnadnili, dokončujeme v těchto dnech jednání s několika prověřenými hudebními kapelami, které vám poté nabídneme.  Bude to sázka na jistotu, pokud si nebudete jisti vaším výběrem.


POPTAT SLUŽBU


Lze také kombinovat s fotokoutkem, kouzelníkem nebo DJ.

Podívejte se na naše DJs ZDE

Podívejte se na svatební hry TOMBOLA nebo NOVOMANŽELSKÝ KVÍZ

Co třeba KOUZELNÍK

 

« »