dj na svatbu
Zabava na svatbu
Zabava na svatbu
dj na svatbu

Dojení krávy

Dojení krávy nebo také recesistické dojení býka je zábava pro dospělé. Simuluje skutečné dojení opravdové krávy takřka dokonale. Ne nemusíte se bát, kráva není živá. Její velikost, ale odpovídá realitě. Technika dojení je stejná, jako byste dojili živou krávu. Oproti skutečnosti dojíte vodu, nikoliv mléko. To z čistě ekonomických důvodů.

Dojení krávy

Dojili jste někdy krávu? K tomu, abyste to zvládli, potřebujete určitou zručnost a praxi. Vsadíme se s Vámi, že s touto činností, kterou v dřívějších dobách zvládl vykonávat skoro každý, přišel do styku jen málokdo z Vás. Naše umělá kravička v životní velikosti se na Vaší akci postará o velmi neotřelou zábavu a způsobí velké pozdvižení. Soutěží proti sobě vždy dvě osoby, které za mnohdy hlasitého povzbuzování publika, musí pomoci šikovných hmatů přijít na to, jak nadojit z kravičky co nejvíce tekutiny. Obvykle je použita voda, kde její nadojené množství se pak přeměří v odměrných válcích. Tato atrakce se hodí nejen na dětské oslavy, ale také na firemní večírek či party různého druhu.

Dojení krávy

Tato atrakce je velmi zábavná. Nejlepší výkony se na konci večera vyhlásí. Při této atrakci se postupně mohou zapojit všichni hosté. Každý kdo tuto atrakci vyzkouší, si odnese nezapomenutelný zážitek. 

Dojení krávy

 


POPTAT SLUŽBU


Lze také kombinovat s fotokoutkem, kouzelníkem nebo DJ.

Podívejte se na naše DJs ZDE

Podívejte se na svatební hry TOMBOLA nebo NOVOMANŽELSKÝ KVÍZ

Co třeba KOUZELNÍK

« »