dj na svatbu
Zabava na svatbu
Zabava na svatbu
dj na svatbu

Svatební DJ

Svatební DJ je multižánrový umělec, který je schopen naplnit hudební přání většiny svatebčanů. Zároveň svatební DJ musí být i solidním moderátorem a zvukařem. Jen tak může sám zajistit bezproblémový průběh svatebního obřadu i následné oslavy.

Svatební DJ jako zvukař i moderátor

Když si rozebereme věci podrobně, začneme u svatebního DJ jako zvukaře. Správný DJ na svatbu má odpovídající profesionální zvukovou a světelnou techniku. V současnosti je moderním trendem obřad v místě konání svatební hostiny. To je velmi pohodlné pro všechny svatebčany, kteří nemusí zbytečně cestovat. V tomto případě většinou svatební DJ zajistí ozvučení obřadu, včetně mikrofonu pro oddávajícího.

Svatební DJ funguje i jako moderátor, pokud nemáte vlastního. Pomůže vám s organizací svatebního dne a poté i s moderací party. Nejtradičnější formou je moderace svatebních her, prvního tance novomanželů, házení svatební kytice nezadaným dívkám, nebo krájení svatebního dortu.

Svatební DJ

Hudba je základ

Nicméně hlavní náplní svatebního DJ je samozřejmě hudební doprovod po celý průběh svatebního dne , který graduje večerní party. Zatímco přes den by měl DJ navodit příjemnou atmosféru pro všechny svatebčany, při party se DJ snaží roztančit všechny svatebčany. Většinou party startuje první společný tanec novomanželů, kteří si sami zvolí svůj oblíbený song. Poté už začíná svatební mejdan. Většina svateb bývá vícegenerační. Nechybí prarodiče, rodiče, novomanželé se svými přáteli a samozřejmě i jejich děti. Proto svatební DJ musí potěšit 4 generace svatebčanů, což nemusí být úkol zrovna jednoduchý.

Na rozdíl  od klubového DJ, který bývá zaměřen na jeden preferovaný hudební styl, musí DJ na svatbu mít široký hudební repertoár obsahující hity napříč žánry. 

Pokud váháte jakého DJ vybrat, doporučujeme se obrátit na specializované hudební agentury, které mají zkušené svatební DJs ve své nabídce. Doporučí vám vhodného DJ pro splnění vašich požadavků. Samozřejmostí je zvuková i světelná technika.

Závěr:

Správně zvolený DJ na vaši svatbu vám nejenže zajistí dobrou zábavu, zároveň vám i ušetří finance, tím že se postará o ozvučení a moderaci vašeho velkého dne.

« »