dj na svatbu
Zabava na svatbu
Zabava na svatbu
dj na svatbu

Svítící písmena

Pokud jste si mysleli, že už víte vše o dekoracích na svatbu nebo večírek, tak zdaleka to vše nebylo. Svítící písmena ve velikém formátu jsou novinkou v odvětví dekorací a doplňků. Jejich unikátnost je nejen ve velikosti, ale také technologii. Díky RGB RED žárovkách jsou schopny měnit různé barvy.

Svítící písmena a jejich využití

Svítící písmena mají široké spektrum využití. Bezpochyby budou patřit k originálním dekoracím na vaší svatbě, například jako počáteční písmena jmen novomanželů. Během dne můžou skvěle sloužit jako pozadí pro focení a večer efektně svítit na pozadí tanečního parketu. Z písmen můžete také vytvořit oblíbené MR & MRS. Jako první firma s nimi přišla na český a slovenský trh KL Events. Svítící písmena si vyrábějí sami a jejich velikost dosahuje něco málo přes 150 cm.

svítící písmena

K čemu všemu je ještě možné písmena využít? Kromě již zmiňované dekorace na svatbu určitě skvěle ozdobí i narozeninovou party. Koupit či zapůjčit si můžete celé sady, nejen jednotlivá písmena. Je to dekorace, která bude vypadat nejen efektně na fotografiích, ale dodá též úžasnou a romantickou atmosféru. Pokud plánujete firemní večírek například k výročí založení firmy a chcete pořádný wow efekt, svítící písmena jsou ideálním nápadem. Je to neotřelé, u nás ještě ne tolik profláknuté, tudíž s tím uděláte hodně velikou parádu.

Obří svítící písmena

Písmen můžete mít kolik si jen budete přát. Dokážou například skvěle rozsvítit nebo vyznačit cestu na garden party. Již zmiňovaná rozmanitá barevnost svícení dodává unikátní efekt, ze kterého budou všichni unešení. Kromě pronájmu si lze svítící písmena i zakoupit. A tak si svoji dekoraci můžete ponechat jako vzpomínku a umístit je jako originální doplněk do vašeho interiéru. Vzhledem k tomu, že se nabídka stále rozrůstá, jsou například na trhu k dostání i vintage kousky, které budou vypadat originálně právě následně ve vašem bytě, domě, či na zahradě.

svítící písmena


POPTAT SLUŽBU


Lze také kombinovat s fotokoutkem, kouzelníkem nebo DJ.

Podívejte se na naše DJs ZDE

Podívejte se na svatební hry TOMBOLA nebo NOVOMANŽELSKÝ KVÍZ

Co třeba KOUZELNÍK

« »