dj na svatbu
Zabava na svatbu
Zabava na svatbu
dj na svatbu

Taneční parket na svatbě

Představte si, že můžete mít na svatbě taneční parket podle svého přání. Nevěříte? Je to opravdu možné. Mezi novinky na trhu patří například osvětlené LED taneční parkety, které dokážou proměnit vaši událost jako je svatba nebo narozeninová oslava v nezapomenutelný zážitek. Že by toto obyčejný parket nedokázal? A máte pravdu. Obyčejný ne, ale ten zvláštní a jedinečný určitě ano. V čem spočívá ta výjimečnost? Faktorů je hned několik. Originální nápad, perfektní provedení a k tomu skvělý servis. A k tomu všem ten wow efekt.

Taneční parket na svatbě

Pokud se zrovna pouštíte do organizace svatby, jistě také přemýšlíte nad tím, jakou zábavu a doprovodný program pro hosty zorganizovat. Taková akce se neobejde bez pořádné hudby a tance. Tanec se neobejde bez skvělého tanečního parketu. Věděli jste, že pokud vaše vysněné místo nedisponuje tanečním parketem, můžete si jej jednoduše objednat? A že těch variant je více než jedna. Na trhu je hned několik tanečních parketů, které můžou být na vaší akci. Pro skvělý wow efekt jsou zde podsvícené LED světly, díky kterým bude tanečný prostor snadno a jasně zvýrazněný. Hosté si tak užijí taneční zábavu naplno.

Dokonalý taneční parket na vaší svatbě

LED taneční parket a jeho výhody

Další velikou výhodou je, že velikost parketu se přizpůsobí přesně vašim potřebám. Dodává se na metry čtvereční, proto si můžete zvolit velikost i tvar, jak budete potřebovat. Mezi další kladné vlastnosti patří i to, že nedosahuje výšky ani 3 centimetrů, tudíž žádný velký schod nebo přechod mezi klasickou podlahou a tou taneční vás nečeká.

Dokonalý taneční parket na vaší svatbě (3)

Počítejte s tím, že část parketu může zabrat DJ nebo kapela, proto mějte velikost řádně propočítanou. Pokud se rozhodnete pro takovouto službu, dodávku a montáž parketu dle požadavků, vybírejte pozorně mezi osvědčenými dodavateli a dejte především na reference, které jsou nejlepší vizitkou. Za sebe můžeme doporučit například www.klevents.cz. Především pro jejich profesionalitu. Svoji práci dělají opravdu s nadšením a precizností. S rezervací termínu neváhejte, již teď se na svatební sezónu 2022 vše pomalu plní.

Další zábava na svatbu zde:

Srovnávač, Lundea, Půjčka


POPTAT SLUŽBU


Lze také kombinovat s fotokoutkem, kouzelníkem nebo DJ.

Podívejte se na naše DJs ZDE

Podívejte se na svatební hry TOMBOLA nebo NOVOMANŽELSKÝ KVÍZ

Co třeba KOUZELNÍK

« »