dj na svatbu
Zabava na svatbu
Zabava na svatbu
dj na svatbu

Karaoke na svatbu

Co je vlastně karaoke?

Karaoke je forma pěvecké zábavy, velmi oblíbená v zahraničí, ale i v Čechách je rok od roku populárnější. K provozování karaoke potřebujete zvukovou aparaturu s mikrofony, projektor s plátnem nebo TV a v neposlední řadě karaoke DJ. Ten musí vlastnit sbírku karaoke songů a moderuje celý průběh večera. 

Při karaoke běží zpívajícím na obrazovce nebo plátně text písně, kterou si vybrali. Proto se nemusíte obávat, že se „netrefíte“ do hudby, nebo zapomenete text. Můžete si tak na svatbě nebo firemním  večírku udělat pěveckou soutěž nebo si jen tak zazpívat.

Pokud by vás zajímala historie. Tak karaoke je japonským produktem z 80tých let minulého století. Z Japonska se rychle rozšířilo do celého světa.

 

Karaoke DJ a jeho možnosti

Zjistěte, že lidové zpívání je skvělou zábavou na jakoukoli party. Ať už se jedná o svatební veselí nebo firemní večírek. Dj vám zajistí zábavu a organizace večera. Pokud zrovna nemáte chut´ zpívat, můžete sledovat video disko, kterou má každý správný karaoke Dj ve svém repertoáru. Pokud jde o vybavení Karaoke Dj, tak kromě samozřejmosti, jakou je zvuková technika, nesmí chybět projekce nebo dostatečně velká TV. Doporučují se minimálně 2 bezdrátové mikrofony pro možnost zpěvu duetů a 1 mikrofon pro dj. Pokud vám vystačí poněkud amatérštější provedení, vyrábí se v současnosti karaoke boxy s menší obrazovkou a mikrofonem. Boxy jsou již opatřené skladbami. Ale je to vybavení vhodné spíše pro kruh rodinný. Pokud chcete karaoke pro větší počet hostů na vaší svatbě, či jiné události, je lepší variantou zvolit profesionálního karaoke DJ s kvalitním technickým vybavením.

Závěrem:

Karaoke je skvělým zpestřením každého večírku, protože doplňuje možnosti zábavy, kterou Vy a Vaši hosté oceníte. Profesionální karaoke DJ vám zajistí široký repertoár karaoke songů, kvalitní techniku a v neposlední řadě organizaci i vtipnou moderaci celého večera. A i když nejste rozený zpěvák, vůbec to nevadí. Dobrá zábava je důležitější !

«