dj na svatbu
Zabava na svatbu
Zabava na svatbu
dj na svatbu

Karaoke na svatbu

Karaoke na svatbu: Zábava pro všechny Karaoke je zábavná forma pěvecké zábavy, kterou si oblíbilo mnoho lidí po celém světě. Ať už plánujete svatbu, firemní večírek nebo jinou událost, karaoke může být skvělým zpestřením pro Vaše hosty.

Pro uspořádání karaoke večeře je třeba mít k dispozici zvukovou aparaturu s mikrofony, projektor s plátnem nebo TV a samozřejmě karaoke DJ, který bude mít širokou sbírku karaoke songů a zajistí moderaci celé večeře. Karaoke DJ musí mít také dostatečně velkou projekci nebo TV a minimálně dva bezdrátové mikrofony pro možnost zpěvu duetů a jeden mikrofon pro dj.

Existují i ​​karaoke boxy s menší obrazovkou a mikrofonem, které jsou vhodné pro menší rodinné večerky. Pokud však plánujete karaoke pro větší počet hostů, doporučujeme zvolit profesionálního karaoke DJ s kvalitním technickým vybavením.

Během karaoke večera běží zpívajícím na obrazovce nebo plátně text písně, takže se nemusíte obávat, že nebudete texty. Můžete si tak na svatbě, firemním večírku nebo jiné události užít pěveckou soutěž nebo si jen tak zazpívat.

 

 

Karaoke je japonský produkt z 80. let minulého století a od té doby se rychle rozšířilo po celém světě. Dnes je karaoke stále populární způsob zábavy a může být skvělým zpestřením některého večírku. Takže neváhejte a vyzkoušejte karaoke na své svatbě, firemním večírku nebo jiné události a užijte si nezapomenutelnou zábavu pro všechny hosty!

 


POPTAT SLUŽBU 


 

«