dj na svatbu
Zabava na svatbu
Zabava na svatbu
dj na svatbu

Naučte své hosty tančit

Naučte své hosty tančit, protože tanec neodmyslitelně patří k pravé svatební zábavě. Ale jak přimět Vaše svatební hosty tančit? Roztančete svoji svatbu a bavte své svatební hosty! Taneční mistr naučí Vaše hosty klasický tanec. Tím je možná vrátí do tanečních. Navíc nastartují zábavu na svatbě v době, kdy mnohé jiné prožívají mrtvé období.

Naučte své hosty tančit

Naučte své hosty tančit za pomoci tanečních mistrů

Přemýšlíte, jak vyplnit prostor, kdy se budete fotit a Vaši hosté na Vás čekat? Svatební veselí může začít již právě v tuto chvíli. Taneční mistři naladí Vaše hosty zábavným tanečním programem, který je zaručeně zvedne ze židle a vyvrcholí překvapením pro příchozí novomanžele. To rozproudí zábavu na plné obrátky. Tato volba je skvělá, protože nenásilnou formou dojde k seznámení obou táborů svatebčanů. Málokdy se stane, aby se dopředu znali všichni svatebčané. 

Taneční mistři jsou opravdoví profesionálové, kteří jsou nejen učitelé tance, ale báječní moderátoři a glosátoři toho co se děje na tanečním parketu. V čase kdy většina svateb prožívá „hluché místo“, můžete připravit pro své hosty skvělou zábavu se spoustou komických situací, které při nácviku skupinových tanců vždy vznikají. Kromě klasických společenských tanců, jsou v oblibě dobové tance, které znáte už jen z oblíbených pohádek.

 

zabava-na-svatbu-nauctesvehostytancit

Vrcholem společného snažení je společný dobový tanec, kterým svatebčané vzdají hold novomanželům vracejícím se ze společného focení.

Volba tanečních mistrů zaručeně překvapí Vaše svatebčany, kteří si užijí spoustu zábavy již v samém začátku oslavy. Naučte své hosty tančit, tak jako se tančilo na hradních či zámeckých slavnostech v dávné minulosti.


POPTAT SLUŽBU


Lze také kombinovat s fotokoutkem, kouzelníkem nebo DJ.

Podívejte se na naše DJs ZDE

Podívejte se na svatební hry TOMBOLA nebo NOVOMANŽELSKÝ KVÍZ

Co třeba KOUZELNÍK

 
« »