dj na svatbu
dj na svatbu

FOTOKOUTEK

Fotokoutek Funbox

Fotokoutek je originální forma zábavy na Vaši svatbu. S jeho pomocí si domů odnesete Vy i Vaši hosté nezapomenutelné připomenutí svatební oslavy. Jeho nedílnou součástí jsou rekvizity a cedulky s vtipnými hláškami. Samozřejmě nesmí chybět připojení na tiskárnu. Díky tomu máte vytištěné fotografie během několika sekund. Protože Fotokoutek Funbox je moderní zařízení, tak nesmí chybět ani online propojení na sociální sítě. Proto mohou vidět Vaše vtipné fotografie ihned i Vaši přátelé, kteří se nemohli zúčastnit svatební párty osobně.

        

Fotokoutek je bedna obsahující profesionální fotoaparát, který už je přednastaven. Bedna je uchycena na profesionálním stojanu, tzv. stativu. Proto je manipulace s ním velmi snadná a po krátkém zaškolení jste si schopni vyrobit originální fotografie sami. Tato varianta je ekonomicky výhodnější. Samozřejmě když chcete mít všechny své hosty neustále k dispozici, dodáme Vám fotokoutek i s profesionální obsluhou. Tady máte jistotu, že vše bude fungovat jak má. Nejvýhodnější verzí je balíček Fotokoutek Funbox v kombinaci s DJ´s na svatbu. Zde ušetříte značné množství Vašich prostředků.

Vtipné rekvizity a cedule

Zábavnou formou fotokoutku jsou veselé i elegantní rekvizity, a cedule s vtipnými hláškami. Více se o nich dozvíte v blogu, který je jim věnován. Jako vtipné i tematické rekvizity pro Vás máme připravené falešné knírky, paruky, mafiánské klobouky, párty klobouky, cylindry, námořnické čepice, srandovní brýle, havajské věnce, škrabošky, boa, pro děti pavouky, ještěrky, plyšáky, samozřejmě nesmí chybět svatební rekvizity nebo tabulka s křídou, kam můžou Vaši hosté napsat vzkaz a mnoho dalšího.  I rekvizitám je věnován speciální blog, kde se dozvíte více.

Další jedinečnou výhodou fotokoutku je tzv. klíčování, kdy za pomoci našeho grafika přeneseme Vaši fotografii do Vámi zvoleného prostředí. Rázem se tak ocitnete na havajské pláži nebo třeba pod alpskými vrcholky.

Fotokoutek můžete využívat takřka po celý průběh Vaší oslavy, včetně vtipných cedulí a rekvizit. Když k tomu připočteme okamžitý tisk, online propojení na sociální sítě a možnost klíčování, jeví se jako ideální doplněk na Vaši svatbu. Navíc si Vy i Vaši hosté odnesete originální dárek.

Náš fotokoutek Vám přivezeme víceméně do kterékoliv Vámi vybrané lokality v České republice. Nejen Praha a okolí, ale i střední či severní Čechy (Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Příbram, Rakovník, Česká Lípa, Děčín, Chomutov, Jablonec nad Nisou, Liberec, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem). Nebo po domluvě i vzdálenější lokality (Brno, Olomouc, České Budějovice, Plzeň, Karlovy Vary, Chomutov).

Více na www.fotokoutekfunbox.cz

 

        Fotokoutek

Podívejte se na naše DJs ZDE

Podívejte se na svatební hry TOMBOLA nebo NOVOMANŽELSKÝ KVÍZ

Co třeba KOUZELNÍK

POPTAT SLUŽBU 

« »