dj na svatbu
Zabava na svatbu
Zabava na svatbu
dj na svatbu

FOTOKOUTEK

Fotokoutek představuje originální způsob zábavy pro vaši svatební slavnost. Díky němu si jak vy, tak vaši hosté odnesou nezapomenutelné vzpomínky na svatební oslavu. Nedílnými součástmi fotokoutku jsou zábavné rekvizity a cedulky s humornými texty. Samozřejmostí je také připojení k tiskárně, což umožňuje hostům získat vytištěné fotografie během několika sekund. Protože je Fotokoutek Funbox moderním zařízením, nechybí ani online propojení se sociálními sítěmi. Díky tomu mohou vaše veselé snímky okamžitě vidět i přátelé, kteří se svatebního veselí zúčastnit osobně.

Fotokoutek je bedna obsahující profesionální fotoaparát, který už je přednastaven. Bedna je uchycena na profesionálním stojanu, tzv. stativu. Proto je manipulace s ním velmi snadná a po krátkém zaškolení jste si schopni vyrobit originální fotografie sami. Tato varianta je ekonomicky výhodnější. Samozřejmě když chcete mít všechny své hosty neustále k dispozici, dodáme Vám fotokoutek i s profesionální obsluhou. Tady máte jistotu, že vše bude fungovat jak má. Nejvýhodnější verzí je balíček Fotokoutek Funbox v kombinaci s DJ´s na svatbu. Zde ušetříte značné množství Vašich prostředků.


POPTAT SLUŽBU


 Vtipné rekvizity a cedule

Zábavnou formou fotokoutku jsou veselé i elegantní rekvizity, a cedule s vtipnými hláškami. Více se o nich dozvíte v blogu, který je jim věnován. Jako vtipné i tematické rekvizity pro Vás máme připravené falešné knírky, paruky, mafiánské klobouky, párty klobouky, cylindry, námořnické čepice, srandovní brýle, havajské věnce, škrabošky, boa, pro děti pavouky, ještěrky, plyšáky, samozřejmě nesmí chybět svatební rekvizity nebo tabulka s křídou, kam můžou Vaši hosté napsat vzkaz a mnoho dalšího.  I rekvizitám je věnován speciální blog, kde se dozvíte více.

Další jedinečnou výhodou fotokoutku je tzv. klíčování, kdy za pomoci našeho grafika přeneseme Vaši fotografii do Vámi zvoleného prostředí. Rázem se tak ocitnete na havajské pláži nebo třeba pod alpskými vrcholky.

Fotokoutek můžete využívat takřka po celý průběh Vaší oslavy, včetně vtipných cedulí a rekvizit. Když k tomu připočteme okamžitý tisk, online propojení na sociální sítě a možnost klíčování, jeví se jako ideální doplněk na Vaši svatbu. Navíc si Vy i Vaši hosté odnesete originální dárek.

Více na www.fotokoutekfunbox.cz


POPTAT SLUŽBU


Lze také kombinovat s fotokoutkem, kouzelníkem nebo DJ.

Podívejte se na naše DJs ZDE

Podívejte se na svatební hry TOMBOLA nebo NOVOMANŽELSKÝ KVÍZ

Co třeba KOUZELNÍK

« »