dj na svatbu
dj na svatbu

Vystoupení se psy

Vystoupení se psy

Pořádáte soukromou nebo firemní akci, maturitní ples, dj na svatbu či dětský den a hledáte zajímavé a originální vystoupení? Pak jste správně na našich stránkách. Nabízíme profesionální vystoupení se psy, které zaujme publikum jakéhokoliv věku.

Originální psí show

DOGDANCING: Dogdancing, neboli tanec se psem, je atraktivní vystoupení, při kterém člověk se psem předvádí různé cviky do rytmu hudby. Vystoupení je vhodné na nejrůznější akce.

DOGFRISBEE: Dogfrisbee je dynamické a efektní vystoupení s létajícími talíři a psem za doprovodu hudby. Vystoupení je vhodné především na venkovní akce, kde je dostatek prostoru.

Délka jednoho vystoupení je cca 4-5 minut, ale můžeme připravit i delší program.

 

Lze také kombinovat s písečnou show také doporučujeme kombinovat s fotokoutkem, kouzelníkem nebo DJ.

Přivezeme víceméně do kterékoliv Vámi vybrané lokality v České republice. Nejen Praha a okolí, ale i střední či severní Čechy (Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Příbram, Rakovník, Česká Lípa, Děčín, Chomutov, Jablonec nad Nisou, Liberec, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem). Nebo po domluvě i vzdálenější lokality (Brno, Olomouc, České Budějovice, Plzeň, Karlovy Vary, Chomutov).

Podívejte na naše DJs ZDE

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku

« »