dj na svatbu
Zabava na svatbu
Zabava na svatbu
dj na svatbu

Stírací losy

Stírací losy je forma jak příjemně překvapit hosty na vaší svatbě. Obdarujte svatebčany a dejte jim pár vtipných dárků, které je zaručeně potěší. Pokud byste chtěli vydělat na část ze svých nákladů na svatební hostinu, lze losy prodávat. Tak jako se to dělá u lístků do tomboly.

Svatebčané místo daru můžou přispět nákupem stíracích losů. Radost mohou mít zejména děti, pokud jim  losy svěříte do péče. Pro ně může mít stírání losů a zjišťování výhry daleko dramatičtější a emotivnější rozměr, než je tomu u dospělých.

                         Stírací losy na svatbuStírací losy na svatbu

Jedna z nejčastějších forem, které můžete na většině svateb vídat, je ohraná tombola. Buďte originální a připravte losy s výhrami. Není vždy zapotřebí mít připraveno mnoho výher, při menší svatbě klidně postačí tři, při větší třeba deset. Dostanete na kolena jak kamarády, tak svou rodinu, protože to nebudou čekat. Vyberte si dárky, které si myslíte, že budou vhodné. Můžete použít vtipné klobouky, škrabošky, paruky, atd. Fantazii se meze nekladou.


Hledáte DJ NA SVATBU ?


Stačí jen pár vtipných drobností a zábava na Vaší svatbě dostane nový rozměr. Stírací losy je ten správný tip, pro Vaší svatbu. Tím, že je objednáte, rozhodně nic nezkazíte. Navíc můžete přilepšit i rozpočtu Vaší svatby.

Stírací losy na svatbu


POPTAT SLUŽBU


Lze také kombinovat s fotokoutkem, kouzelníkem nebo DJ.

Podívejte se na naše DJs ZDE

Podívejte se na svatební hry TOMBOLA nebo NOVOMANŽELSKÝ KVÍZ

Co třeba KOUZELNÍK

« »