dj na svatbu
Zabava na svatbu
Zabava na svatbu
dj na svatbu

Harfistka na svatbu

Harfistka na svatbu

Plánujete svatbu a přemýšlíte, jaký hudební doprovod zvolit? Hudba je nedílnou součástí každé svatby. Bez hudebního doprovodu si svatební den jen těžko dokážeme představit. Na výběr máte z několika možností. Jestliže zvažujete živou hudbu, tak harfa je ten správný hudební nástroj na svatbu.

Harfa je originální hudební pomůcka, která se hodí na obřad i během svatební hostiny. Je to elegantní a vznešený doplněk umělce, který na ni v průběhu vystoupení hraje. Krásné tony harfy ještě více podtrhnou výjimečnost a jedinečnost vašeho svatebního dne.

Proč si vybrat zrovna harfistku na svatbu?

Proč si máte vybrat zrovna harfu jako hudební doprovod na vaší svatbu? Protože harfa je neokoukaná a není to úplně typický nástroj, se kterým se na svatbách setkáváme. Samozřejmě záleží na vašem vkusu a požadavcích. Někteří snoubenci preferují spíše profesionálního DJ na svatbu nebo si přejí doprovod v podání saxofonisty. Žádná z možností není špatně. My, pokud to rozpočet dovolí, doporučujeme kombinaci. Harfa se skvěle hodí na obřad. Za klidných, romantických tonů vás na malou chvíli přenese do jiného světa. Harfa na svatbu se dá také využít během slavnostního oběda. Služby svatebního Dj můžete využít v pozdějších hodinách, kdy už je atmosféra uvolněnější a je potřeba svatebčany zvednout ze židle.

Hra na harfu se dá také spojit se zpěvem, houslemi nebo vám může zahrát duo.

Hudební repertoár

Můžete si vybrat z různých hudebních žánrů. Zkušená harfistka nebo harfista vám na vaše přání zahraje oblíbené songy a sestaví na míru takový hudební playlist, jaký požadujete.

Historie

Harfa je jeden z nejstarších hudebních nástrojů, který vznikl v první polovině 18. Století. Nástroje, podobné harfě využívali lidé již v Egyptě a Mezopotámii. Harfa používaná v současnosti má sedm pedálů a 47 strun. Koncertní harfa může vážit až 36kg, měří 1,8m na výšku a 1,2m na šířku. Tento nádherný hudební nástroj byl patentován v roce 1810 francouzským nástrojářem Sebastienem Erardem.


POPTAT SLUŽBU


Lze také kombinovat s fotokoutkem, kouzelníkem nebo DJ.

Podívejte se na naše DJs ZDE

Podívejte se na svatební hry TOMBOLA nebo NOVOMANŽELSKÝ KVÍZ

Co třeba KOUZELNÍK

« »