dj na svatbu
Zabava na svatbu
Zabava na svatbu
dj na svatbu

Světelná taneční show

Světelná taneční show

Světelná taneční show je úžasným zážitkem, který rozzáří tváře všech přítomných. Propojuje v sobě svět tanečního umění s úžasnými světelnými efekty. Ve skutečnosti se jedná o atraktivní taneční formu, velmi oblíbeného tzv. černého divadla.Světelná-taneční-show

Černé divadlo je hráno ve tmě a pracuje s nasvícením herců či jednotlivých částí těla nebo předmětů. Stejně tak Světelná taneční show probíhá v potemnělém sále. Na rozdíl od klasických vystoupení, která jsou plná světel a efektů. Zde jsou nasvíceni pouze části tanečníků. Taneční formace má 5 až 10 účastníků. Jejich taneční kreace způsobí ve tmě dech beroucí světelný rej.

Vzhledem k tomu, že na tuto show je třeba absolutní zatemnění, volte tento program až v pozdní fázi večera. A samozřejmě jen na místa, kde technicky lze docílit absolutní tmy. Jinak by efekt ze show nebyl 100%.

Světelná-taneční-show

Show Vás přenese do světa fantazie. Toto světelné taneční vystoupení sklízí obrovský úspěch.  Hodí se na všechny typy společenských události. Je vhodné pro zpestření plesů, narozeninových oslav, svateb a firemních akcí. Nenechte se ochudit o jedinečné zpestření programu Vaší svatební hostiny. Toto vystoupení můžeme vřele doporučit, protože zaujme všechny svatebčany.

Pokud Vás zajímají podrobnosti o světelné taneční show, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. 

Světelná-taneční-show


POPTAT SLUŽBU


Lze také kombinovat s fotokoutkem, kouzelníkem nebo DJ.

Podívejte se na naše DJs ZDE

Podívejte se na svatební hry TOMBOLA nebo NOVOMANŽELSKÝ KVÍZ

Co třeba KOUZELNÍK

« »